Valná hromada FK Staříč.

V pátek 10.12.2021 v 17hod se v klubovně na hřišti uskuteční VH FK Staříč. Všichni členové jsou srdečně zváni. Dozvíte se něco o činnosti a hospodaření klubu. Proběhnou volby do výkonného výboru. Můžete se zapojit do diskuze, vznést dotazy, připomínky… atd.

Zatím jsou v platnosti tato zdravotnická opatření:

– Konání valných hromad, členských schůzí naposledy aktualizováno v neděli 21. listopadu 2021 (22:00)

Pravidla a doporučení V případě konání valné hromady, členské schůze družstva nebo voleb orgánu právnické osoby byla přijata speciální režimová opatření pro případ, kdy se na jednom místě sejde více jak 20 osob, jsou to: každá osoba musí mít nasazenou chirurgickou roušku nebo respirátor třídy FFP2, KN95 nebo N 95,osoby jsou usazené tak, aby mezi sebou seděly ob jedno sedadlo (to neplatí pro členy společné domácnosti).Dále musí být splněna alespoň jedna z následujících podmínek: prodělání laboratorně potrvzeného onemocnění covidem-19 v době ne delší než 180 dnů přede dnem konání obřadu, aplikaci očkování proti covidu-19, přičemž od poslední dávky vakcíny (druhé u dvoudávkových vakcín, první u jednodávkových vakcín), musí uplynout nejméně 14 dní ,absolvování PCR testu v posledních 72 hodinách.

0 0 votes
Upozornit na