VÍKENDOVÝ PROGRAM 27, 28.4

📣 DOVAL NA VÝJEZD !!!

⚽ MUŽI | V neděli vyráží FKS do dalekého Milíkova. Poslední zápas zde sehrálo FKS v ročníku 2007/2008, tehdy jsme v Milíkově pouze remizovali 2:2 a tým s krtkem na prsou se na konci sezóny propadl do okresní soutěže. Dnes je Milíkov v tabulce před námi a v sestavě našich mužů už je jen jediný pamětník tohoto utkání kapitán©️Petr Jukl. Vrátíme se i z Milíkova s body ?!

⚽️ DOROST | Naši chlapci vyrážejí v sobotu do Nebor, kde se představí proti kombinovanému družstvu TJ Nebory / SC Smilovice. Dorost bude chtít zapomenout na lehké zaváhání z Oldřichovic a v Neborech bude chtít bodovat naplno! Odvezou si naši dorostenci další potřebnou výhru ?

⚽️ ŽÁCI | V neděli jedou týmy našich žáků na Jiskru💥 V Rýmařově nás nebude čekat nic lehkého, ale naši žáci jsou nažhaveni 🔥po minulém bodovém víkendu! Podaří se nám uhasit 💦 domácí Jiskru💥?

🚨Na zápas mužů můžete vyrazit s hráči. Autobus 🚌 vyráží ze Staříče/Kostel v 14:45H a z F-M/Kaufland 14:55H. Doval na výjezd i ty !

#všichnidovalte#rvisezastaříč💚🖤

Zobrazovat míň